Oferta

Oświetlenie
LED

Oświetlenie

Obiekty przemysłowe często charakteryzują się wyjątkowo ciężkimi warunkami dla pracy opraw oświetleniowych. Aby w pełni cieszyć się wydajną i niezawodną instalacją warto postawić na sprawdzone produkty. Nasz rozwiązania oświetleniowe charakteryzują się dużą niezawodnością oraz optymalnym komfortem widzenia – nawet w wysokich halach.

Oświetlenie pod względem wydajności, trwałości i jakości materiałów możemy przystosować dokładnie do takich zastosowań jakich oczekuje Państwa branża aby spełniało najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Oferujemy systemy oświetlenia przemysłowego z zastosowaniem opraw dobrane do charakterystyki obiektu, które np. cechują się wysoką skutecznością świetlną, odpornością na wstrząsy, szczelnością oraz wysokim standardem higieny, a do tego zapewniają wysoki komfort widzenia. Do pomieszczeń wilgotnych zmniejszając przy tym koszty eksploatacji, a poprzez swoją trwałość ograniczają czasochłonne prace konserwacyjne – sprawdzą się oprawy diodowe.

Profesjonalne systemy oświetlenia energooszczędnego, oparte głównie na technologiach LED: 

  • Przemysłowe
  • Architektoniczne
  • Uliczne
  • Placów i dużych powierzchni

Informacja

Instalacje wykonujemy z wykorzystaniem wiedzy inżynierskiej, o optymalnych parametrach pod względem technologicznym oraz kosztowym. Inwestycje prowadzone są w obiektach przemysłowych, komercyjnych, biurowych, itp.

Pomoc techniczna

Skontaktuj się z naszym doświadczonym zespołem

Tworzymy z Klientami nowoczesne rozwiązania dotyczące elektrotechniki i jej zastosowań w technologiach przemysłowych. Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz doświadczonego i zaufanego Partnera do współpracy.

Zadzwoń: +48 52 353 30 70

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę w zakresie usług elektrotechnicznych i zaopatrzenia.

Telefon

+48 52 353 30 70

Email

office@elbitech.pl

Elbitech Sp. z o.o.

ul. Pakoska 49
88-100 Inowrocław
NIP 5561012428