O firmie

Historia firmy elbitech

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem i głęboką znajomością branży. Proponujemy nowoczesne rozwiązania dla przemysłu z zakresu elektrotechniki, teletechniki i automatyki. Dostarczamy i montujemy urządzenia na terenie całego kraju.

Wykonujemy usługi w modelu:
audyt – projekt – oferta – dostawa i montaż – pomiary i dokumentacja powykonawcza.

Karty historii

Założenie firmy

Rok 1991 przełomowy krok rozpoczęcie działalności gospodarczej jako jednoosobowe przedsiębiorstwo. W tym czasie wiele firm z naszej branży powstało i upadło, jednak nasza firma przystosowywała się do ciężkich warunków panujących w tamtych latach, walczyła – właściwe, umiejętnie wybierała  i stale się rozwijała.

Spółka z o.o.

W związku z rozwojem firmy nastąpiła zmiana formy działalności na Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Własna siedziba

Po kilkukrotnej zmianie siedziby nastąpiła przeprowadzka do własnej siedziby w obiekcie położonym w Inowrocławiu na ulicy Pakoskiej 49. Podstawowym przedmiotem działalności spółki był handel artykułami elektrycznymi – hurtownia elektrotechniczna.

Usługi IT

Rozszerzenie działalności o handel sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, a także usługi informatyczne.

TIM SA

Rozpoczęcie współpracy z siecią hurtowni elektrotechnicznych TIM SA Od tego momentu stajemy się częścią tej sieci jako Oddział TIM S.A. w Inowrocławiu.

Vobis Digital

Otwarcie pierwszego salonu komputerowego Vobis Digital w Inowrocławiu, wkrótce nastąpiły kolejne otwarcia: w Kutnie, Gnieźnie i Środzie Wielkopolskiej.

Vobis Digital

Zakończenie współpracy z Vobis Digital, przeniesienie działu IT do siedziby firmy.

Instalacje elektryczne

Krok milowy w historii firmy rozszerzenie działalności o świadczenie usług związanych z instalacjami elektrycznymi i modernizacją oświetlenia w obiektach przemysłowych.

Prefabrykacja

Powiększenie katalogu oferowanych usług o prefabrykację rozdzielni niskiego napięcia.

Zaplecze techniczne

Rozpoczęcie współpracy z firmą Milwaukee w zakresie dostaw nowoczesnych elektronarzędzi oraz szkoleń. Zakup zaawansowanej technologicznie aparatury kontrolno-pomiarowej.

Zmiany, rebranding marki

W tym roku przeprowadziliśmy w firmie wiele zmian, które wymagały dużego nakładu pracy m.in. rebranding naszej marki, nowe logo dynamicznie rozwijającej się firmy. To niewątpliwy sukces, na który złożyło się wiele czynników, ale przede wszystkim jest to zasługa fantastycznych ludzi z naszej organizacji. Efekty naszej pracy będą widoczne tak naprawdę dopiero w kolejnych latach, gdyż chcemy intensywnie się rozwijać i zwiększać nasz udział w rynku.

Oferujemy rozwiązania dla przemysłu od 32 lat

32

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem i głęboką znajomością branży. Sprawdź jak wiele możemy
dla Ciebie zrobić!

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę w zakresie usług elektrotechnicznych i zaopatrzenia.

Telefon

+48 52 353 30 70

Email

office@elbitech.pl

Elbitech Sp. z o.o.

ul. Pakoska 49
88-100 Inowrocław  | Polska
NIP 5561012428