Oferta

Elektro

technika

Elektrotechnika

Elementem każdego dobrze prosperującego przedsiębiorstwa jest instalacja elektryczna, dzięki której mogą funkcjonować wszystkie urządzenia zasilane energią elektryczną. Uzupełnieniem instalacji elektrycznej są systemy, które zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i poprawiają standard pracy, a niejednokrotnie są wykorzystywane do automatyzacji i sterowania procesem produkcji. Celem naszej firmy jest kompleksowe wykonawstwo i obsługa zgodnie z obowiązującym prawem oraz normami elektrycznymi, a także trendami w branży elektrotechnicznej.

Oferujemy pełną gamę usług związanych z szeroko pojętymi instalacjami elektrycznymi, zaczynając od audytu, projektów, poprzez kosztorysy, usługi elektryczne, pomiary, a skończywszy na serwisie pogwarancyjnym oraz konserwacji urządzeń – budujemy długotrwałe relacje.

Wykorzystujemy wieloletnie zdobyte doświadczenie, nowoczesne i energooszczędne rozwiązania. Jednocześnie dbając o środowisko, oferujemy wysoki poziom realizacji i możliwość wdrożenia nowych technologii. Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników – kadra inżynierów operuje językiem angielskim. Udoskonalamy zaplecze techniczne, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Informacja

Instalacje wykonujemy z wykorzystaniem wiedzy inżynierskiej, o optymalnych parametrach pod względem technologicznym oraz kosztowym. Inwestycje prowadzone są w obiektach przemysłowych, komercyjnych, biurowych, itp.

Pomoc techniczna

Skontaktuj się z naszym doświadczonym zespołem

Tworzymy z Klientami nowoczesne rozwiązania dotyczące elektrotechniki i jej zastosowań w technologiach przemysłowych. Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz doświadczonego i zaufanego Partnera do współpracy.

Zadzwoń: +48 52 353 30 70

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę w zakresie usług elektrotechnicznych i zaopatrzenia.

Telefon

+48 52 353 30 70

Email

office@elbitech.pl

Elbitech Sp. z o.o.

ul. Pakoska 49
88-100 Inowrocław
NIP 5561012428