Zaznacz stronę

Oferta

Elektro

technika

Elektrotechnika

Elementem każdego dobrze prosperującego przedsiębiorstwa jest instalacja elektryczna, dzięki której mogą funkcjonować wszystkie urządzenia zasilane energią elektryczną. Uzupełnieniem instalacji elektrycznej są systemy, które zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i poprawiają standard pracy, a niejednokrotnie są wykorzystywane do automatyzacji i sterowania procesem produkcji. Celem naszej firmy jest kompleksowe wykonawstwo i obsługa zgodnie z obowiązującym prawem oraz normami elektrycznymi, a także trendami w branży elektrotechnicznej.

Oferujemy pełną gamę usług związanych z szeroko pojętymi instalacjami elektrycznymi, zaczynając od audytu, projektów, poprzez kosztorysy, usługi elektryczne, pomiary, a skończywszy na serwisie pogwarancyjnym oraz konserwacji urządzeń – budujemy długotrwałe relacje.

Wykorzystujemy wieloletnie zdobyte doświadczenie, nowoczesne i energooszczędne rozwiązania. Jednocześnie dbając o środowisko, oferujemy wysoki poziom realizacji i możliwość wdrożenia nowych technologii. Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników – kadra inżynierów operuje językiem angielskim. Udoskonalamy zaplecze techniczne, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Informacja

Instalacje wykonujemy z wykorzystaniem wiedzy inżynierskiej, o optymalnych parametrach pod względem technologicznym oraz kosztowym. Inwestycje prowadzone są w obiektach przemysłowych, komercyjnych, biurowych, itp.

Pomoc techniczna

Skontaktuj się z naszym doświadczonym zespołem

Tworzymy z Klientami nowoczesne rozwiązania dotyczące elektrotechniki i jej zastosowań w technologiach przemysłowych. Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz doświadczonego i zaufanego Partnera do współpracy.

Zadzwoń: +48 52 353 30 70

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę w zakresie usług elektrotechnicznych i zaopatrzenia.

Telefon

+48 52 353 30 70

Email

office@elbitech.pl

Elbitech Sp. z o.o.

ul. Pakoska 49
88-100 Inowrocław
NIP 5561012428