Oferta

Automatyka przemysłowa

Automatyka

Stosowania automatyki w przemyśle ma swój cel, którym jest redukcja udziału człowieka w procesie produkcyjnym. Automatyzacja przemysłowa ułatwia zwiększenie jakości produktów, ich niezawodności i tempa produkcji przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji i projektowania poprzez przyjęcie nowych, innowacyjnych i zintegrowanych technologii i usług. Integracja różnych procesów w przemyśle ze zautomatyzowanymi maszynami, minimalizuje czas cyklu i wysiłek, a tym samym zmniejsza zapotrzebowanie na pracę ludzi. W ten sposób inwestycja w pracowników zostaje zaoszczędzona dzięki automatyzacji.

Celem naszej działalności w tym obszarze jest dostawa i montaż komponentów automatyki przemysłowej oraz aparatury kontrolno-pomiarowej.

Sprzedaż i montaż elementów automatyki przemysłowej, m. in.:

  • Sterowniki PLC
  • Falowniki
  • Czujniki
  • Elementy Sieci przemysłowe
  • Komputery przemysłowe
  • Oprogramowanie
  • Szafy i pulpity sterownicze

Informacja

Instalacje wykonujemy z wykorzystaniem wiedzy inżynierskiej, o optymalnych parametrach pod względem technologicznym oraz kosztowym. Inwestycje prowadzone są w obiektach przemysłowych, komercyjnych, biurowych, itp.

Pomoc techniczna

Skontaktuj się z naszym doświadczonym zespołem

Tworzymy z Klientami nowoczesne rozwiązania dotyczące elektrotechniki i jej zastosowań w technologiach przemysłowych. Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz doświadczonego i zaufanego Partnera do współpracy.

Zadzwoń: +48 52 353 30 70

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę w zakresie usług elektrotechnicznych i zaopatrzenia.

Telefon

+48 52 353 30 70

Email

office@elbitech.pl

Elbitech Sp. z o.o.

ul. Pakoska 49
88-100 Inowrocław
NIP 5561012428